KLARA ASORTIMENTAS

GRAŽIOS KOJINĖS ARBA TIESIOG – KOJINYTĖS

gražios kojinytės moterims

KLARA NAUJIENA - KOJINYTĖS!

Kaip mes ieškojome gražių lietuviškų kojinių! Radome visokių: spalvotų, margų, žaismingų, keistų... Tačiau, gražių, solidžių, bazinių spalvų - pasirinkimas iš tikrųjų mažas. Todėl džiaugiamės, kad nuo šiol gražios, moteriškos KOJINYTĖS bus ir KLARA asortimente. Juk kojinės ne tik įprasta aprangos dalis, bet gali būti labai stilingas ir žavus įvaidžio akcentas. Kviečiame skaityti šį įrašą, kuriame aptarsime šių kojinyčių privalumus ir pasidalinsime keliais stiliaus ir priežiūros patarimais.

juodos spalvos kojinytės, juodos kojinės moterims, klara kojinės
MŪSŲ ASORTIMENTE

JUODOS SPALVOS KOJINYTĖS

Juoda klasika - visiems gyvenimo atvejams.

PAGAMINTOS LIETUVOJE

Šios kojinytės gražios, dailios, kokybiškos - būtent tokios, kokių dažnai ieško moterys. O labiausiai džiugina tai, kad pagamintos Lietuvoje. Iš tiesų Lietuvoje turime daug puikių, šaunių gamintojų, tačiau neretai prekiautojai renkasi kitų šalių tiekėjus, nes jų siūloma kaina patrauklesnė. Bet mums svarbus Lietuvos gerbūvis, todėl didžiuodamiesi lietuviškais gaminiais, pasirinkome gamintojus Lietuvoje, kurie pagal specialų KLARA užsakymą pagamino šias kojinytes. Kiekviena kojinės detalė: siūlai, spalva, raštas ir kitos smulkmenos, derintos su šios srities profesionalais, todėl galime jums pasiūlyti tikrai kokybišką gaminį.

MŪSŲ ASORTIMENTE

SEZAMO SPALVOS KOJINYTĖS

Švelnus, kreminis atspalvis Jūsų subtilaus įvaizdžio detalė.

kreminės spalvos kojinės, sezamo spalvos kojinytės, klara kojinytės

KOJINĖS MOTERIMS IR MERGAITĖMS

Kojinės pagamintos iš šukuotinės medvilnės, tad yra švelnios ir patogios Jūsų pėdoms. Šios kojinytės tinka ne tik moterims, bet ir mergaitėms, nes dydis tinkamas 36-39 dydžio pėdai. Kojinių išskirtinumas - jas puošia smulkus raštas, kuris atrodo subtiliai ir tvarkingai. O ant pado puikuojasi KLARA logotipas. Galite rinktis iš trijų spalvų: BALTA, JUODA, SEZAMO. Tad jei ieškote solidžių kojinyčių oficialiai aprangai, tvarkingam įvaizdžiui - jas jau radote!

KOJINIŲ CHARAKTERISTIKA

/pagamintos LIETUVOJE

/tinka 36-39 dydžiui

/spalvos: balta, juoda, sezamo

/sudėtis: šukuotinė medvilnė 75%, poliamidas 20%, elastanas 5%

/kojinės puošia smulkus, subtilus raštas

baltos kojinytės, baltos kojinės moterims, klara kojinytės
MŪSŲ ASORTIMENTE

BALTOS SPALVOS KOJINYTĖS

Baltos kaip sniegas kojinytės Jūsų kasdieniniams pasirinkimams.

 

BALTŲ KOJINIŲ PRIEŽIŪRA

Šių kojinių priežiūra įprasta: skalbti 30 °C temperatūroje, rankomis arba naudojant švelnų rėžimą. Tačiau BALTOS KOJINYTĖS reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio. Juk norime, kad balta spalva ir išliktų balta! Žemiau keli patarimai, kuriais naudojantis, baltomis kojinėmis džiaugsitės daug ilgiau!

/baltas kojinytes skalbti tik su baltais drabužiais

/skalbimui naudoti, baltiems skalbiniams skirtą skalbiklį

/baltas kojinytes skalbti rankomis su ūkišku muilu (išbandytas ir mūsų mėgstamiausias metodas).

klara

STILINGOS KOJINIŲ IDĖJOS

Įvaizdžio konsultantė MILDA GLEBUTĖ:

[...] jei jūs nežinote mados tendencijų ir jums jos neaktualios, tai kojinių ilgį reiktų rinktis pagal dėvimus rūbus bei avimus batus. Pėdutes dėvėkite prie batų, kurie jas pilnai paslepia. Kojines iki kulkšnies dėvėkite su aulinukais. Venkite jų išlindimo iš batų arba jų ilgis turi būti toks, kad jos liktų nepastebėtos ir iš po kelnių. Geriau matykime nuogą koją arba tik kojinę, bet ne abu iškart.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *