KLARA ASORTIMENTAS

KELIONINĖ PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ SU INICIALAIS

kelioninė papuošalų dėžutė su inicialais

PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖS MOTERIMS

Moterys ir papuošalai – du neatskiriami dalykai. Vienos mėgsta puoštis labiau, todėl jų turi nesuskaičiuojamą galybę. Kitos renkasi kuklesnį stilių, todėl puošiasi tik keliais mėgstamiausiais juvelyriniais dirbiniais. Tačiau norint ilgiau džiaugtis turimais “lobiais”, juos būtina tinkamai laikyti ir prižiūrėti. Kviečiame skaityti, kuo ypatinga KLARA kelioninė papuošalų dėžutė ir tikimės, kad atrasite naują ir saugų būdą papuošalų transportavimui.

KELIONĖMS IR NE TIK

Viena iš svarbiausių priežiūros taisyklių yra papuošalų laikymas. Jei namuose, papuošalai sudėti tvarkingai, tai kelionėse mes juos tausojame ne visada! Ruošiantis į kelionę dažniausiai visų savo turimų papuošalų imti neplanuojame. Pasiimame savo mėgstamiausius, tačiau neretai juos sudedame į vieną maišelį ar tiesiog į kosmetinę, kas tikrai neduoda jokios naudos. Netgi priešingai - papuošalai gali susibraižyti, susipainioti ar net pasimesti. Todėl džiaugiamės, kad KLARA asortimente atsirado kelioninė papuošalų dėžutė, kurioje saugiai sudėsite būsimos kelionės favoritus ir pagaliau džiaugsitės papuošalų tvarka.

Ir dar! KLARA papuošalų dėžutė gali būti papuošta siuvinėtais inicialas ar kitais ornamentais, taip sukuriant personalizuotą gaminį. Tad neabejojame, kad tokia papuošalų dėžutė ne tik saugos nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės ir papuošalų trinties į kietą paviršių, bet ir džiugins jus savo unikalumu.

Kelioninė papuošalų dėžutė - čia saugiai nuguls jūsų mėgstamiausi papuošalai, o dėžutės dekoras pradžiugins kiekvieną moterį, kuriai patinka išskirtinumas.

PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ SU INICIALAIS

Panašių dėžučių papuošalams galima rasti pas daugelį pardavėjų. Tačiau tokių, papuoštų rankomis siuvinėta vardo raide, rasite tik čia – KLARA kūryboje.

Raidė išsiuvinėta naudojant liunevilio vąšelį, todėl kiekviena detalė yra kruopščiai prisiūta. Visos detalės dailiai nugulusios pagal išformuotos raidės linijas. Nuostabu tai, kad naudojant įvairias medžiagas, siuvinėjimo technikas galima išgauti vis kitą vaizdą, net ir siuvinėjant tą pačią raidę.

Pačios dėžutės privalumai, kad ji yra kompaktiška (10x10x5cm), laisvai telpa į vidutinio dydžio rankinę ar kuprinę. Taip pat sandariai užsisega užtrauktuku, tad neiškris, net smulkiausias papuošalas.

Ir dar! Dėžutės viduje rasite veidrodėlį. Jis puikiai pasitarnaus, kai segsitės auskarus, ar tiesiog reikės paryškinti makiažą.

O esant reikalui, viename dėžutės skyrelyje, galima išimti pertvarėles. Tuomet galėsite įsidėti masyvesnį aksesuarą (pvz. segę) ar makiažo priemonę (lūpdažis, blizgesys, skaistalai ir pan.).

Esame įsitikinę, kad tai labai praktiškas gaminys ir gali būti labai asmeniškas, t.y. su Jūsų vardo raide. Personalizuota papuošalų dėžutė talpins ne tik Jūsų papuošalus, bet ir visus kelionių įspudžius ir prisiminimus.

papuošalų dėžutė su inicialais

Papuošalų Dėžutė su Inicialais

Įvertinimas: 0 iš 5
35,00 
Papuošalų dėžutė su inicialais
Pasirinkti savybes

KELIONINĖ PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ

/dėžutė apvilkta švelniu aksomu

/jos dydis: 10x10x5 cm

/užsegimas - užtrauktukas

/viduje du skyreliai, kuriuos skiria veidrodėlis su 6 skylutėmis auskarams

kelioninė opapuošalų dėžutė, papuošalų dėžutė mergaitei
papuošalų dėžutė mergaitei

PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ MERGAITEI

Nepamirškite mažųjų damų! Kartais sukame galvą kaip nustebinti mažąsias, o tai nėra taip sunku. Papuošalų dėžutė mergaitei - unikali ir praktiška dovana.

Net jei atrodo, kad dar per anksti papuošalams, nesijaudinkite, jos tikrai ras ką ten įdėti. Juk galima joje laikyti gumeles, segtukus ir kitus mažmožius, kuriuos mažosios damos taip mėgsta.

Būtų nuostabu stebėti, kaip kartu su mergaite auga ir keičiasi papuošalų dėžutės turinys, tiesa? Tad, tai puiki dovana krikštynų ar gimtadienio proga. Ir ne tik mergaitėms!

Dovanojant personalizuotas, vardines dovanas, parodomas ypatingas dėmesys, o moterys tai labai vertina. Dar vieną, vardinės dovanos idėją rasite šiame įraše - Personalizuota darbo knyga.

KAIP ĮSIGYTI?

Papuošalų dėžutės su inicialais siuvinėjamos tik pagal individualius užsakymus. T.y. Jums reikės susisiekti el.paštu: info@klaros.lt ir išsakyti savo pageidavimus. Galima rinktis ne tik norimą raidę, bet ir jos formą (šriftą), spalvas. Taip pat galėsite išsirinkti ir dėžutės spalvą. Gaminimo terminas iki 2 savaičių. Kaina 35 Eur.

Papuošalų dėžutė stilingai supakuojama, todėl nereikės sukti galvos dėl įpakavimo. Ir dar, dovanų pridėsime papuošalų valymui skirtą šluostę.

JEI IEŠKOTE KAŽKO YPATINGO SAU AR DOVANOMS, TAI ŠI DĖŽUTĖ PAPUOŠALAMS YRA BŪTENT TAI! GRAŽU, PUOŠNU IR PRAKTIŠKA!

klara

NEGALITE LAUKTI INDIVIDUALAUS UŽSAKYMO?

Apsidairykite mūsų PARDUOTUVĖJE ir rinkitės iš jau pagamintų PAPUOŠALŲ DĖŽUČIŲ!

1 thoughts on “KELIONINĖ PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ SU INICIALAIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *