Leiskite mums SIUVINĖJIMU atskleisti Jūsų INDIVIDUALUMĄ!

MES - KURIAME siuvinėtus gaminius ir teikiame SIUVINĖJIMO PASLAUGAS.

SUSISIEKITE Jums patogiausiu būdu ir ATSAKYSIME į visus rūpimus klausimus!

pildyti užklausą

  kontaktai

  MOB. TELEFONAS

  +37067101264

  EL. PAŠTU

  info@klaros.lt

  Kaunas, LIETUVA

  Dažniausiai Užduodami Klausimai

  DUK

  Ar jūsų gaminiams taikoma garantija?

  Visiems rankų darbo KLARA gaminiams taikoma ilgo laiko garantija. T. y. net ir po kelių metų galite kreiptis jei gaminys prarado pradinę išvaizdą (atsipalaidavo detalė, iškrito kristalas), ar funkcionalumą. Siekiame, kad klientai kuo ilgiau džiaugtųsi mūsų gaminiais, todėl jei tik įmanoma - gaminį sutaisome. Tačiau suprantame, kad nieko nėra amžino ir būna situacijų kai nieko padaryti negalime. Taip pat garantija netaikoma, jei gaminys buvo sugadintas dėl išorinių veiksnių.

  Kaip žinoti, ar man gali būti naudingos siuvinėjimo paslaugos?

  Visada raginame susisiekti ir mes mielai pakonsultuosime. Nes atsakyti galime tik tada kai tiksliai žinome kliento poreikius.

  Ar galima grąžinti gaminius?

  Visus gaminius galima grąžinti per 14 d.d. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota.

  Prekės gamintos pagal individualius užsakymus – NEGRĄŽINAMOS.

  Daugiau informacijos rasite: PREKIŲ GRĄŽINIMAS

  Kokia siuvinėjimo paslaugos kaina?

  Kaina visada lemia trys faktoriai: siuvinėjimo dydis/sudėtingumas, naudojamos priemonės ir darbo laikas (+terminas, jei užsakymas turėtų būti atliktas skubiai). Kiekvieno užsakymo kaina apskaičiuojama tik tiksliai žinant kliento poreikius. Arba klientui įvardinus užsakymui skirtą biudžetą, mes pateikiame variantus, ką galime pagaminti už nurodytą kainą.

  Per kiek laiko pagaminate individualius užsakymus?

  Individualių užsakymų gaminimo terminas priklauso nuo darbo apimties ir kitų užsakymo kiekio. Bet dažniausiai svyruoja nuo 2 savaičių iki 1 mėnesio. Apie planuojamus darbų terminus visada informuojame klientą dar iki užsakymo patvirtinimo.

  Kaip vyksta individualaus siuvinėjimo užsakymo procesas?

  Pirmiausia stengiamės išsiaiškinti kliento poreikius, viziją. Viską išsiaiškinus pateikiame kelis veriantus, kuriuose: vizualas, terminai, kaina. Svarbu paminėti, kad didelės apimties darbams imamas avansas.

  Daugiau informacijos apie individualaus siuvinėjimo paslaugą pateikta schemoje. (žr. žemiau)

  KAIP MES DIRBAME

  SIUVINĖJIMO PASLAUGOS UŽSAKYMAS

  Paslaugos Užsakymas

  Klientas kreipiasi dėl individualaus siuvinėjimo. Mes telefonu arba el. paštu išsiaiškiname kliento poreikius, pageidavimus, projekto viziją. 

  Užsakymo Patvirtinimas

  Pateikiame kelis dizaino variantus, su kainomis ir gamybos terminais. Jei viskas tinka, aptariame viską dar kartą ir tvirtiname užsakymą. Užsakymo siuvinėjimo metu su klientu palaikome ryšį ir siunčiame proceso nuotraukas, kad esant reikalui galėtume pakeisti, jei kažkas netinka.

  Užsakymo Įvykdymas

  Pateikiame galutinio rezultato nuotraukas, jei viskas tinka laukiame kliento apmokėjimo ir pristatome užsakymą kliento pasirinktu būdu.

  Ar kada svajojai, savo drabužius papuošti Aukštosios mados (Haute Couture) siuvinėjimu?

  DABAR tai realybė! 

  MES bendradarbiaujame!

  Gal siuvi ar siuvinėji ir nori sukurti kažką KARTU? O gal fotografuoji ir trūksta rekvizitų? Kuri projektus? Turi įdomių idėjų ir manai, kad mums pakeliui? SUSISIEKIME!