KLARA ASORTIMENTAS

PERSONALIZUOTA DARBO KNYGA – UŽRAŠINĖ

personalizuota darbo knyga

YPATINGIEMS UŽRAŠAMS

Mėgstate rašyti tekstus, kurti eiles? O gal tiesiog Jums svarbu viską smulkiai suplanuoti ir pasižymėti įvairius darbus? Jei atsakymas TAIP – kviečiame atrasti KLARA gaminį, kuris atstos ir darbo knygą, ir užrašinę. O svarbiausia, kad knyga įvilkta į rankų darbo viršelį, kuris siuvinėtas rankomis naudojant įvairias technikas. Personalizuota darbo knyga, tai unikalus gaminys jūsų ypatingiems užrašams!

KUO YPATINGOS?

Jos praktiškos! Visų knygų viršeliai yra k e i č i a m i. T.y. prirašius knygą, viršelį galėsite pervilkti ant naujos užrašinės – ir vėl džiaugsitės nuostabiu gaminiu. Viršeliai gaminami iš kokybiškų medžiagų ir rankomis apsiuvami karoliukais ar grandinėle, kad gaminys tarnautų kuo ilgesnį laiką.

Šios užrašinės v i e n e t i n ė s !  Visas knygų dekoras yra rankų darbas. Jas puošia gyvūnai, vabzdžiai, azijietiški motyvai, kurie siuvinėti rankomis, naudojant įvairias siuvinėjimo technikas. Šių viršelių gamyba reikalauja ne tik ypatingo kruopštumo, bet ir daug laiko. Todėl jų pagaminama labai mažai, tačiau klientės gali džiaugtis vienetiniais, neatkartojamais gaminiais.

YPATINGOS, nes:

/praktiškos!

/viršeliai keičiami

/siuvinėta rankomis

/v i e n e t i n ė s

/gaminame pagal individualius užsakymus

/daug puslapių (366)

personalizuota darbo knyga - užrašinė

Siuvinėta Užrašinė 'ZEBRAS'

Įvertinimas: 0 iš 5
65,00 
Užrašinė su keičiamu, rankomis siuvinėtu viršeliu.
Į krepšelį

Darbo knygos CHARAKTERISTIKA:

/kietas viršelis

/366 puslapiai

/puslapiai suliniuoti, yra vieta skirta datos įrašymui

/matmenys 14.8 x 21.6 (cm)

Personalizuota darbo knyga

Mes ne tik kuriame vienetinius užrašinių dizainus, bet ir priimame individualius užsakymus. Galime išsiuvinėti Jums unikalią užrašinę - pagal Jūsų norus. Galėsite pasirinkti ne tik viršelio spalvą, bet ir dizaino elementus, priemones. Personalizuota darbo knyga - būdas įprasminti - užfiksuoti dalykus, kurie Jums turi ypatingą p r a s m ę. Tai gali būti inicialai, mėgstamos veiklos simboliai, mylimo miesto ar šalies architektūrinės puošmenos ir t.t... O gal tiesiog norite kažko abstraktaus ar žaismingo.

Kad ir kas tai būtų, su mielu noru tai įgyvendinsime ir pasirūpinsime, kad šis rankų darbo gaminys džiugintų Jus kiekvieną kartą kai jį laikysite savo rankose. Tad jei ieškote ypatingų gaminių sau, o gal norite kažką nustebinti unikalia dovana, susisiekite ir aptarsime visas detales.

VARDINĖ
DARBO KNYGA

Pagal Jūsų pageidavimus siuvinėjame ir vardines darbo knygas. Tai knygos, kurias puošia aukštos kokybės aksominis viršelis, o ant jo išsiuvinėtas savininkės vardas. Naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir sudėtingesnės siuvinėjimo technikos, todėl šie viršeliai gaminami tik pagal individualius užsakymus. Vardinių darbo knygų kaina priklauso nuo pageidaujamo siuvinėjimo sudėtingumo, priemonių ir pan. Gamybos terminas 2-4 savaitės (priklauso nuo užimtumo).

vardinė darbo knyga

Individualūs užsakymai priimami el. paštu: info@klaros.lt Jei kyla klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais ir viską smulkiai aptarsime.

klara

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *