siuvinėjimo paslaugos, klara

RANKOMIS SIUVINĖJAME įvairius gaminius: aksesuarai, interjero detalės, namų tekstilė, drabužiai. Priimame individualius užsakymus, jei reikia - KONSULTUOJAME.

APIE SIUVINĖJIMO PASLAUGAS

Viską siuvinėjame TIK RANKOMIS. Siuvinėjimuose daugiausiai naudojame indišką siuvinėjimo techniką Aari. Jos dėka galime sukurti išskirtinius dizainus puoštus įvairiomis detalėmis (karoliukai, žvyneliai, perlai, juostelės), tiek lygaus reljefo, tiek iškylaus ir net 3D. Siuvinėjant šia technika išgauname tikslų ir kokybišką dizainą. Siuvinėjimai pasižymi ilgaamžiškumu, nes prisiuvama kiekviena detalė atskirai (net ir pati mažiausia). Tiesa, rekomenduojama laikytis priežiūros taisyklių.

klara, siuvinejimas rankomis

SIUVINĖJIMO PASLAUGOS JUMS! PAGAL INDIVIDUALIUS POREIKIUS, GALIME IŠSIUVINĖTI:

  • įvairius aksesuarus
  • drabužius
  • namų tekstilės gaminius
  • interjero detales
  • logotipus
  • herbus
  • inicialus

Jei ieškote kažko ypatingo sau ar artimąjam, norite papuošti savo drabužius (o galbūt paslėpti drabužio defektą), ar ieškote įdomių aksesuarų - SUSISIEKITE! Kartu sukursime unikalų gaminį, kuriuo džiaugsitės ne tik jūs, bet ir aplinkinių akys. Daugiau informacijos rasite DUK skiltyje.

Prisidėkite prie siuvinėjimo puoselėjimo Lietuvoje!

VERTA rinktis, NES

UNIKALU

Galime sukurti vienetinius, jūsų viziją atliepiančius dizainus

RANKŲ DARBAS

Siuvinėjame tik rankomis, siuvinėjimo mašinų nenaudojame

ILGAAMŽIŠKUMAS

Techniškai atlikti siuvinėjimai pasižymi ilgaamžiškumu. T.y. gaminys gali džiuginti tikrai ilgą laiką, ir net būti perduotas iš kartos į kartą.

PRASMĖ

Kiekvienas individualus siuvinėjimas turi ypatingą istoriją, reikšmę jo užsakovui. Mums svarbu TAI įprasminti.

Siuvinėjimas – tai vienas iš būdų suteikti Jūsų drabužiams ir aksesuarams DAUGIAU CHARAKTERIO!

SIUVINĖJIMAS ANT DRABUŽIŲ

siuvinėjimas ant drabužių

Tvari mada – kažkam tai naujų laikų tendencija, kažkam – gyvenimo būdas. Vieniems – laiko švaistymas, kitiems – siekiamybė… Didžiulė prekių, įvairių produktų, daiktų, gaminių pasiūla tokia didelė, kad laikui bėgant tai pradeda slėgti. Todėl tvari mada ir tvarus gyvenimo būdas atrodo lyg gryno oro gurkšnis, kuris kviečia sustoti, suklusti ir vartoti atsakingai.

Siuvinėjimas ant drabužių - tai vienas iš būdų prisidėti prie tvarios mados! Galima atnaujinti jau turimą drabužį: išsiuvinėti ryškius ornamentus, papuošti gėlėmis, subtiliais nėriniais, perlais… Ir svarbiausia, jūsų drabužis bus toks vienas v i e n i n t e l i s  visame pasaulyje! O gal turite seną, gerą ir labai mėgstamą švarką, bet jis įplyšo (dėmė ir t.t…), neskubėkite išmesti. Galbūt siuvinėta aplikacija visa tai sutvarkytų? Tiesiog įjungus fantaziją ir kūrybiškumą kartu galime išgelbėti daug drabužių!

MUMS siuvinėjimas – lyg kelionė, vedanti kūrybiškumo ir nepertraukiamo tobulėjimo keliu. O prie viso to dar ir būdas gyventi tvariau. Tad jei ir jūs žiūrite ta pačia kryptimi, ir turite idėją – viziją savo drabužiams susisiekime!

ATRASKITE KLARA gaminius!

KLARA asortimente rankomis siuvinėti gaminiai, kuriuos puošia unikalus dizainas, o svarbiausia šių gaminių savybė - PRAKTIŠKUMAS. Visą turimą asortimentą rasite mūsų PARDUOTUVĖJE.